Klaasplastist biopuhastid

Biopuhasti on reoveepuhastussüsteem, mis puhastab majast väljuva reovee keskkonnasõbralikult ja effektiivselt.
Biopuhasti töötab reovee aereerimise põhimõttel. Reovee aereerimine ehk õhuga rikastamine on vajalik selleks, et biopuhastis elutsev bakter oleks elujõuline ja heitvee mudaks lagundamine toimiks efektiivselt.

Klaasplast OÜ biopuhastid on turu parima puhastusvõimega. Klaasplast OÜ poolt toodetud biopuhasti eeliseks on asjaolu, et BioC seeria puhastid on horisontaalsed. Horisontaalse puhasti eelis on ka toote paigaldussügavus.

Horisontaalse biopuhasti disain võimaldab biopuhasti töökambri mahtu oluliselt suuremaks teha. Suurem kambri maht tähendab suuremat ala, kuhu bakterite poolt töödeldud muda mahutada, mis omakorda pikendab oluliselt biopuhasti tühjendamisvälpa.

Lisaks tugevdatud klaasplastist korpus kannatab 5 tonni pinnasesurvet ruutmeetrile mis on tugevam kui PE korpuses puhastid.

Klaasplast OÜ biopuhastitesse ei ole paigaldades vaja lisada bakterit, kahe kuu jooksul tekib bakter puhastisse loomulikul teel.

Testitulemused näitavad, et BioC seeria biopuhastid töötavad effektiivselt nii 2-3 inimesega elamises, kui ka 20 inimesega majapidamises. Biopuhastit on vaja tühjendada vähemalt kord aastas.

Kõik Klaasplast OÜ poolt müüdavad biopuhastid on toodetud Eestis. Puhastid valmistame tugevdatud klaasplastist (GRP), mis tagab biopuhastile tugeva ja vastupidava konstruktsiooni.

Pakume ka biopuhastitele paigaldust.

Klaasplast OÜ biopuhastid omavad CE sertifikaati.

Paigaldusjuhend

 

Joonised

Paigaldusjuhend

Joonised

Paigaldusjuhend

Biopuhasti tehnilisedandmed

Mudel

BioC6

BioC10

Inimeste arv

2-10

2-20
Maht

2.8m3

3.3m3
Puhastusvõime

0.75m3/päevas

1.5m3/päevas
Elekritarve

260kw/aastas

260kw/aastas
BOD5

98,5%

98,5%
COD

96,1%

96,1%
SS

97,1%

97,1%

Küsi septikut